HAKKIMIZDA

Kalite – Memnuniyet – Güven

Pulat Yalıtım ve İnşaat, 2008 yılında Hüseyin Pulat’ın 12 yıllık satış deneyimini arkasına alarak faaliyete başladı. Yüksek stok hacmi ve geniş ürün yelpazesiyle yalıtım malzemeleri sektöründe hızla büyüme elde etti. Türkiye’de ve dünyada sektörün önemli bir bileşeni hâline gelen firma, Flexiva ve Armacell işbirliği ile hedef kitlesini genişletti…

Pulat Yalıtım ve İnşaat, sektöründeki satış deneyimi sonucunda müşteri talep ve beklentilerini tanıyan ve ideal tedarik kanallarını belirleyen bir firma olarak öne çıkıyor. Global kalite standartlarına sahip ürünleri uygun fiyatla satışa sunmanın yanısıra zamanında teslimat yaparak müşteri memnuniyetini garanti ediyor.

Ancak yalıtım malzemeleri sektöründe yarattığı memnuniyetin tek sebebi bu değil. Müşterileriyle güçlü ilişkiler kurmaya önem veren firma, bu hedef için dürüst ve güvenilir bir iletişimi merkeze alıyor.

İnsana ve çevreye saygılı tesislerde üretilen ürünleri, beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışıyla satışa sunan firma, deneyimli kadrosuyla gücüne güç katıyor.

Neden Pulat Yalıtım?